Gry
od 6 lat
Jan
Nowy testament
Objawienie św. Jana

Siedem pieczęci - bingo

Baranek, jedyny, który jest godny zerwać pieczęcie z zapieczętowanej księgi zdejmuje siedem pieczęci. Za każdym razem, gdy pieczęć jest zdejmowana pokazane są obrazy i symbole, które ukazują dzieje ludu Bożego i świata na przestrzeni wieków.

Gdy Baranek zdjął pierwszą pieczęć ukazał się biały koń ze zwycięzcą, jeźdźcem z łukiem i koroną. Gdy zdjął drugą pieczęć ukazał się koń barwy ognistej, który zakłócił pokój na ziemi. Trzeci, koń czarny z jeźdźcem niosącym wagę i czwarty siwy, któremu na imię było śmierć.

Gdy Baranek zdjął kolejne dwie pieczęcie pokazani zostali święci zabijani dla Słowa Bożego, trzęsienie ziemi i znaki na słońcu, księżycu i gwiazdach.

Gdy Baranek zdjął siódmą pieczęć nastało w niebie milczenie na około pół godziny.

Gra Bingo oparta jest na tej historii. Zawiera zestaw kart oraz haseł, które należy wyciąć. Przygotowana jest dla dzieci i młodzieży w wieku 6-16 lat.

Historia zapisana jest w Biblii, w Objawieniu św. Jana 6 i 8.

FacebookTwitter

OCEŃ ARTYKUŁ

super materiał
5

Inne Gry

Pokaż więcej

Wesprzyj Fundację
i bibliadladzieci.com

Prowadzenie Fundacji oraz realizowane przez nas działania wymagają wielu środków finansowych i nakładu pracy. Jeśli podoba ci się ta strona i to, co robimy – możesz wspomóc naszą działalność. Każda pomoc się przyda!

Wesprzyj nas

Możesz nas śledzić

Newsletter

Copyright (c) 2020 Copyright Holder All Rights Reserved.