O serwisie

Witamy w serwisie Biblia dla dzieci.

Serwis stanowi wyłączną własność Fundacji „Laodycea” (więcej o Fundacji na stronie: https://laodycea.pl/).

Znajdziesz tutaj materiały edukacyjne dla dzieci i młodzieży, stworzone w oparciu o teksty i historie biblijne. Do wykorzystania w domu, na religii lub w szkółkach biblijnych. Można je pobierać, drukować i udostępniać bez żadnych opłat. 

Jednak wszystkie materiały są dostępne wyłącznie w zakresie osobistego użytku. Kopiowanie, wprowadzanie zmian, przesyłanie, publiczne odtwarzanie i wszelkie wykorzystywanie treści Serwisu do celów komercyjnych wymaga pisemnej zgody właściciela Serwisu bibliadladzieci.com – Fundacji „Laodycea”.

Na naszej stronie znajdziesz opowiadania, krzyżówki, szyfry, gry planszowe oraz różne inne zadania i gry, które pomogą dzieciom i młodzieży w poznaniu i zrozumieniu historii biblijnych.

Wszystkie teksty biblijne wykorzystane w materiałach na stronie bibliadladzieci.com pochodzą z Biblii Warszawskiej, wydanej przez Towarzystwo Biblijne w Polsce, Warszawa i są objęte prawami autorskimi.

Ilustracje wykorzystywane w materiałach pochodzą ze stron internetowych o tematyce biblijnej oferujących je na zasadzie Royalty free.

Więcej informacji o zasadach korzystania z serwisu bibliadladzieci.com znajdziesz w Regulaminie.

FacebookTwitter

Możesz nas śledzić

Newsletter

Copyright (c) 2020 Copyright Holder All Rights Reserved.