Pomóż niedowiarstwu
od 6 lat
Jezus
Nowy testament
Ewangelie

Pomóż niedowiarstwu memu - zeszyt

Zestaw zadań do historii, w której Jezus wypędza z chłopca ducha nieczystego po tym jak Jego uczniowie próbowali to zrobić, ale nie mogli. Ojciec przyprowadził swojego syna, aby Jezus go uzdrowił. Pod nieobecność Jezusa uczniowie próbowali to zrobić ale nie mogli. Gdy Zbawiciel przyszedł i dowiedział się co się stało, kazał przyprowadzić chłopca i spytał jego ojca co chce, aby mu uczynił i dodał, że wszystko jest możliwe dla wierzącego. Ojciec prosił Jezusa, aby się nad nimi zlitował mówiąc: „wierzę, pomóż niedowiarstwu memu”. Jezus wypędził ducha nieczystego z chłopca i podając mu rękę, podniósł go.

Gdy potem, na osobności, uczniowie spytali dlaczego nie mogli wypędzić z chłopca ducha nieczystego, Jezus powiedział, że ten rodzaj wychodzi tylko przez modlitwę.

W zeszycie jest tekst biblijny, szyfry, krzyżówka, zadania tekstowe i graficzne oraz inne ciekawe zadania dla dzieci i młodzieży w wieku 6-16 lat. Historia zapisana jest w Biblii, w Ewangelii Marka 9.

FacebookTwitter

OCEŃ ARTYKUŁ

super materiał
0

Inne Pomóż niedowiarstwu

Pokaż więcej

Wesprzyj Fundację
i bibliadladzieci.com

Prowadzenie Fundacji oraz realizowane przez nas działania wymagają wielu środków finansowych i nakładu pracy. Jeśli podoba ci się ta strona i to, co robimy – możesz wspomóc naszą działalność. Każda pomoc się przyda!

Wesprzyj nas

Możesz nas śledzić

Newsletter

Copyright (c) 2020 Copyright Holder All Rights Reserved.