Siedemdziesięciu uczniów
od 6 lat
Jezus
Nowy testament
Ewangelie

Siedemdziesięciu dwóch uczniów - zeszyt

Zestaw zadań do historii, w której Jezus wysyła siedemdziesięciu dwóch uczniów do miast, aby uzdrawiali chorych i głosili nadejście Królestwa Bożego. Zbawiciel rozesłał siedemdziesięciu dwóch uczniów, wysyłając ich po dwóch do każdego miasta, do którego sam miał się udać, mówiąc im, że wysyła ich jak jagnięta między wilki i pouczając, aby nie mieli ze sobą sakiewki, torby ani sandałów. Jezus mówił, żeby w miastach, które ich przyjmą uzdrawiali chorych i głosili, że przybliżyło się do nich Królestwo Boże.

Gdy uczniowie powrócili ze swojej misji z radością wołali, że w imieniu Jezusa i demony były im podległe ale Jezus powiedział, że bardziej niż z tego powinni cieszyć się, że ich imiona są zapisane w niebie.

Jezus rozradował się i wysławiał Ojca za to, że te rzeczy zakrył przed mądrymi i roztropnymi, a objawił prostaczkom.

W zeszycie jest tekst biblijny, szyfry, krzyżówka, zadania tekstowe i graficzne oraz inne ciekawe zadania dla dzieci i młodzieży w wieku 6-16 lat.

Historia zapisana jest w Biblii, w Ewangelii Łukasza 10.

FacebookTwitter

OCEŃ ARTYKUŁ

super materiał
0

Inne Siedemdziesięciu uczniów

Pokaż więcej

Wesprzyj Fundację
i bibliadladzieci.com

Prowadzenie Fundacji oraz realizowane przez nas działania wymagają wielu środków finansowych i nakładu pracy. Jeśli podoba ci się ta strona i to, co robimy – możesz wspomóc naszą działalność. Każda pomoc się przyda!

Wesprzyj nas

Możesz nas śledzić

Newsletter

Copyright (c) 2020 Copyright Holder All Rights Reserved.