Opętany i stado świń
od 5 lat
Jezus
Nowy testament
Ewangelie

Opętany i stado świń - znajdź ukryte słowa I

Gdy Jezus przybył do krainy Gerazeńczyków i wyszedł z łodzi, podbiegł do Niego opętany przez ducha nieczystego człowiek, który całymi dniami i nocami przebywał w grobowcach, krzyczał i tłukł się kamieniami. Gdy Jezus nakazał duchowi nieczystemu wyjść z opętanego człowieka ten zawołał: Co ja mam z tobą, Jezusie, Synu Boga Najwyższego? Zaklinam cię na Boga, żebyś mnie nie dręczył. Gdy Jezus zapytał go o imię, ten odpowiedział: Na imię mi Legion, gdyż jest nas wielu.

Jezus wypędził duchy nieczyste z człowieka i te weszły w duże stado świń, które się pasło u podnóża góry. Wtedy świnie rzuciły się ze stromego zbocza do morza i utonęły w morzu. Gdy ludzie to zobaczyli prosili Jezusa, żeby odszedł stamtąd.

Uzdrowiony człowiek chciał zostać z Jezusem ale Zbawiciel powiedział, aby pozostał i opowiadał innym jak wielkich rzeczy uczynił mu Jezus i jak Pan się nad nim zmiłował.

Zadanie polega na wyszukaniu w tabelce słów z tej historii. Przygotowane jest dla dzieci w wieku 5-10 lat.

Historia zapisana jest w Biblii, w Ewangelii Marka 5.

FacebookTwitter

OCEŃ ARTYKUŁ

super materiał
0

Inne Opętany i stado świń

Pokaż więcej

Wesprzyj Fundację
i bibliadladzieci.com

Prowadzenie Fundacji oraz realizowane przez nas działania wymagają wielu środków finansowych i nakładu pracy. Jeśli podoba ci się ta strona i to, co robimy – możesz wspomóc naszą działalność. Każda pomoc się przyda!

Wesprzyj nas

Możesz nas śledzić

Newsletter

Copyright (c) 2020 Copyright Holder All Rights Reserved.