Pomóż niedowiarstwu
od 5 lat
Jezus
Nowy testament
Ewangelie

Pomóż niedowiarstwu memu - znajdź różnice

Ojciec przyprowadził swojego syna, aby Jezus go uzdrowił. Pod nieobecność Jezusa uczniowie próbowali to zrobić ale nie mogli. Gdy Zbawiciel przyszedł i dowiedział się co się stało, kazał przyprowadzić chłopca i spytał jego ojca co chce, aby mu uczynił i dodał, że wszystko jest możliwe dla wierzącego. Ojciec prosił Jezusa, aby się nad nimi zlitował mówiąc: „wierzę, pomóż niedowiarstwu memu”. Jezus wypędził ducha nieczystego z chłopca i podając mu rękę, podniósł go.

Gdy potem, na osobności, uczniowie spytali dlaczego nie mogli wypędzić z chłopca ducha nieczystego, Jezus powiedział, że ten rodzaj wychodzi tylko przez modlitwę.

Zadanie polega na wyszukaniu różnic pomiędzy obrazkami. Przygotowane jest dla dzieci i młodzieży w wieku 5-16 lat. Historia zapisana jest w Biblii, w Ewangelii Marka 9.

FacebookTwitter
Pobierz rozwiązanie
Aby pobrać rozwiązanie musisz być zalogowany Przejdź

OCEŃ ARTYKUŁ

super materiał
0

Inne Pomóż niedowiarstwu

Pokaż więcej

Wesprzyj Fundację
i bibliadladzieci.com

Prowadzenie Fundacji oraz realizowane przez nas działania wymagają wielu środków finansowych i nakładu pracy. Jeśli podoba ci się ta strona i to, co robimy – możesz wspomóc naszą działalność. Każda pomoc się przyda!

Wesprzyj nas

Możesz nas śledzić

Newsletter

Copyright (c) 2020 Copyright Holder All Rights Reserved.